najčastejšia voľba

BRAZÍLSKA BUBNOVÁ SHOW
BRAZÍLSKA BUBNOVÁ SHOW

Neskutočná energia

Hľadáte program na svadbu, ples, stužkovú, oslavu, párty, firemný večierok či na mestské alebo obecné slávnosti? Naša bubnová show dokonale spestrí Vaše podujatie a nabije ho energiou slnečnej Brazílie. Nestratíme sa na pódiu, na čele Vášho sprievodu ani v tancujúcom dave ľudí.
POZRIEŤ VIDEÁ
BRAZÍLSKA BUBNOVÁ SHOW

Podľa vašich predstáv

V rámci našej ponuky si môžete vyskladať bubnovú show podľa seba. Vyberte typ outfitu, ktorý sa najlepšie hodí pre vaše podujatie, určite dĺžku bubnovania a počet vstupov. Jednoducho všetko, tak ako si predstavujete.
UKÁZAŤ OUTFITY
BRAZÍLSKA BUBNOVÁ SHOW

Flexibilita a nenáročnosť

Na vašom podujatí garantujeme minimálne 9 bubeníkov, ktorí sú po príchode pripravený do pár minút. Nakoľko bubny dosahujú vysokú úroveň decibelov, nie je potrebné naše nazvučenie. Takže čo sa týka umiestnenia alebo pohybu sme flexibilný.
REZERVOVAŤ TERMÍN

toto ste ešte nevideli

LED DRUM SHOW
LED DRUM SHOW

Nezabudnuteľný zážitok

Jedinečná a neopísateľná vizuálno - akustická bubnová show, ktorá pridaním svetelných efektov naberá úplne iný rozmer. Vzniká dokonalá súhra svetiel a našich rytmov. Táto show je absolútna novinka a naplní Vaše podujatie nezabudnuteľným zážitkom.
POZRIEŤ VIDEO
LED DRUM SHOW

Svetelná ilúzia

Pre plnohodnotný zážitok odporúčame našu LED DRUM SHOW do uzavretých interiérov, v ktorých je možné urobiť asolútnu tmu alebo do exteriérov po západe slnka. Stovky led diód vytvárajú nekonečné množstvo svetelných efektov v najrôznejších farbách a sú naprogramované tak, aby dokonale ladili s našimi rytmami a vytvárali efekt absolútnej symbiózy.
LED DRUM SHOW

3, 2, 1 ... poďme na to

Pri LED DRUM SHOW garantujeme 12 bubeníkov v tmavých outfitoch čim nechávame vyniknúť led svetlá.  Vďaka vlastnému zdroju energie nie sme závislí od elektrického pripojenia, takže sme plne flexibilní. Neváhajte a objednajte si nás ešte dnes.
REZERVOVAŤ TERMÍN

jedinečný čas s kolegami

TEAMBUILDING
BRAZÍLSKA BUBNOVÁ SHOW

Spolupráca a tímovosť

Organizujete teambuilding pre svojich zamestnancov a chceli by ste im ho spestriť? Tak potom je táto ponuka pre Vás! Vtiahneme vás do tajov bubnovej show. Naučíte sa spolupracovať a komunikovať s kolegami, tak aby vaše spoločné bubnovanie dokonale ladilo. 
BRAZÍLSKA BUBNOVÁ SHOW

Zážitok a relax

Odnesiete si množstvo zážitkov, zažijete kopec zábavy a plnohodnotne sa odreagujete z pracovného stereotypu. Ponúkame vám zažiť rytmy slnečnej Brazílie, byť súčasťou bubnovej show a pocítiť energiu bubnov. Skrátka čas na ktorý vy a vaši kolegovia nikdy nezabudnete.

niečo extra pre vaše podujatie

WORKSHOP
LED DRUM SHOW

Zabubnujeme si s vami

Kto by nechcel byť na chvíľu súčasťou bubnovej show? Veríme, že snáď každý. Preto ponúkame možnosť bubeníckeho WORKSHOP-u na vašom podujatí. Program workshopu zahŕňa možnosť vyskúšať si naše nástroje a pod vedením členov kapely naučenie sa naších rytmov. Bubny stačí rozložiť na stojany a sme pripravení začať. 
LED DRUM SHOW

Kopec zábavy

Workshop vieme pripraviť aj ako súčasť našej bubnovej show, čím vzniká ešte väčší zážitok z nášho vystúpenia. Workshop so sebou nesie kopec zábavy, príjemne stravený čas a zážitok na celý život. Ak chcete spraviť Vaše podujatie nezabudnuteľným, workshop od bubnovej show Batida na ňom nesmie chýbať.

lepšie je raz skúsiť ako stokrát počuť

KURZ BUBNOVANIA
BRAZÍLSKA BUBNOVÁ SHOW

Splňte si svoj sen

Túžite po tom byť súčasťou našej bubnovej show alebo sa len tak vyblázniť za bubnom? S nami to nie je žiaden problém, pretože ponúkame kurz pre verejnosť. Vždy raz do týždňa sa stretneme v našej skušobni, každý dostane svoj nástroj a pod vedením člena kapely sa naučí naše rytmy.
BRAZÍLSKA BUBNOVÁ SHOW

Už len jeden krok

Samozrejme bubnovanie je obrovská zábava a poriadne sa pri ňom odreagujete. Ak by ste to teda chceli skúsiť, tak nás neváhajte kontaktovať, pretože možno práve vo vás drieme talent a ste náš budúci parťák.